г. Киев, ул. Сверстюка 11А
+38 (044) 232-40-42
hello@seo2.ua

Просування сайту
з гарантією результату
Ми створюємо ефективну SEO стратегію, яка допоможе
залучити цільовий трафік з пошукових систем на Ваш сайт.
Безпечне та ефективне ПРОСУВАННЯ САЙТІВ в Google и Yandex білими методами

ЯКІ САЙТИ МИ ПРОСУВАЄМО


Інтернет магазини

Landing-page

Сайти-послуг

ПорталиЩО САМЕ МИ РОБИМО

Перед просуванням сайту, в першу чергу, робимо ретельний аналіз сайтів конкурентів.

Складаємо розширений список пошукових запитів і розподіляємо по цільовим сторінкам.

Складаємо оптимальні для просування мета теги title і description з урахуванням актуальних вимог пошукових систем.

Пишемо якісний SEO-контент для цільових сторінок сайту, на основі зібраних ключових запитів.

1. Усуваємо дублікати сайту.
2. Налаштовуємо robots.txt і .htaccess.
3. Створюємо актуальну sitemap.xml.
4. Оптимізуємо картинки і налаштовуємо gzip стиснення і кешування

Додавання і настройка індексації сайту в Google і Yandex Webmaster Tools.ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ


ПРАЦЮЄМО З УСІЄЇ СЕМАНТИКОЮ

Оптимізуємо і просуваємо сайт по широкому переліку ключових запитів, що дозволяє охопити більшу аудиторію і максимально збільшити відвідуваність Вашого ресурсу, а відповідно підвищити продаж.

ВИКОРИСТОВУЄМО ТІЛЬКИ ЕФЕКТИВНІ І БЕЗПЕЧНІ ІНСТРУМЕНТИ

Для просування сайтів в пошукових системах Google і Яндекс, ми використовуємо виключно «білі» способи і інструменти. Завдяки цьому ми виключаємо ризики потрапляння сайту під фільтр.

НАВЧАННЯ, НАВЧАННЯ І ЩЕ РАЗ НАВЧАННЯ ...

Ми активно вивчаємо актуальні методи оптимізації та розкрутки сайтів: на тренінгах, курсах, а так само аналізуючи роботу пошукових машин в режимі реального часу. З нами Ви завжди на крок попереду!

ПРОСУВАННЯ ВІДРАЗУ В 2-Х ПОШУКОВИХ СИСТЕМАХ

Наші методи оптимізації та просування дозволяють поліпшувати позиції сайту в органічній видачі найпопулярніших пошукових систем СНД - Google і Yandex, одночасно.

НЕ ПРОСУВАЄМО ТИМЧАСОВИМИ (ОРЕНДНИМИ) ПОСИЛАННЯМИ

По-перше, тимчасові посилання дають невеликий ефект (можна сказати, що вони зараз не працюють), по-друге, пошуковики швидко визначають сайти які використовують такі посилання і застосовують санкції (фільтри).

ПРОЗОРА ЗВІТНІСТЬ ПО ЦІЛЯМ ПРОЕКТУ

На початку кожного місяця буде складатися індивідуальний план робіт, а в кінці - звіт про його виконання. Основні звіти: 1. Зріз позицій в порівнянні з попереднім місяцем 2. Відвідуваність 3. Посилання на розміщення статті.

ПОЯСНЮЄМО, ЯК ПРАЦЮЄ SEO

Співпрацюючи з нами, Ви будете отримувати відповіді на всі запитання по SEO. І зовсім не важливо, чи розумієте Ви в просуванні чи ні. На всі питання у нас є відповіді, які надаємо в доступній формі.

ВІДЧУТНИЙ ЕФЕКТ ВЖЕ З ПЕРШОГО ДНЯ СПІВРОБІТНИЦТВА

Наша стратегія SEO просування побудована таким чином, щоб кожен замовник міг відчути результати нашої роботи вже з першого дня співпраці.


ХОЧЕТЕ ПОТРАПИТИ В ТОП ?

БЕЗКОШТОВНО проведемо SEO АУДИТ сайту. Вкажемо на наявні помилки, а при необхідності допоможемо в їх вирішенні.НАШІ УСПІШНІ КЛІЄНТИ
НАШІ СЕРТИФІКАТИДЕЯКІ ФАКТИ ПРО НАС


4
РОКІВ НА РИНКУ


284
УСПІШНИХ ПРОЕКТІВ


12
СЕРТИФИКАТІВ GOOGLE


30
ПРОЕКТІВ В РОБОТІЕфективне просування сайту (SEO) в пошукових системах

В епоху високих технологій практично неможливо зустріти компанію, у якої б не було свого віртуального представництва в Інтернеті. І цьому є цілком закономірне пояснення. Найширший обхват цільової аудиторії, доступна ціна на підтримку сайту, гнучкість і універсальність в порівнянні з традиційними рекламоносителями — ось тільки декілька факторів, які підтверджують необхідність наявності власного онлайн-ресурсу.

На перший погляд все здається досить просто, але, як і в будь-якому іншому справі, тут є свої нюанси. Мало створити сайт зі стильним дизайном і наповнити його інформативним контентом. Ваш ресурс не стане повноцінно працюючим інструментом для бізнесу до тих пір, поки на нього не прийдуть відвідувачі, адже саме по трафіку визначається продуктивність. Для цього вам буде потрібно така послуга, як просування сайту в пошукових системах. Розкрутка веб ресурсів на сьогоднішній день вкрай затребувана, оскільки конкуренція серед компаній, незалежно від сфери діяльності вкрай висока. Для того, щоб за допомогою SEO оптимізації грамотно вивести сайт в топ, необхідно крім стандартних прийомів знати певні секрети і трюки, оскільки комплексне просування в Гуглі або в Яндексі має свої нюанси.

Як показує практика, ефективно розкрутити в пошукових системах можна онлайн-ресурс абсолютно будь-якої спрямованості, від інтернет-магазину до новинного порталу чи сайту-візитки. Успіх залежить, в першу чергу, від професіоналізму web-майстри, тому довірити таку відповідальну захід можна далеко не кожному.

Перше питання, яке цікавить кожного ділової людини — скільки коштує якісне просування ресурсу з нуля? Складно дати однозначну відповідь, оскільки на швидкість результату впливає цілий ряд факторів. Ціна даної послуги варіюється в залежності від тематики ресурсу, унікальності контенту, кількості конкуруючих сайтів і безлічі інших нюансів. Для того, щоб визначити вартість, сео-оптимізатора потрібно попередньо провести аудит, тому таке поняття, як чіткий прайс-лист в даній сфері відсутній як такий. Безумовно точно можна сказати тільки одне: процес цей не швидкий. Виготовлення нового сайту займає набагато менше часу, ніж його оптимізація та підтримка, отже, така послуга за визначенням не може коштувати дешево.

Найчастіше в спробі заощадити власники онлайн-ресурсів намагаються самостійно займатися розкручуванням, хоча такі методи в підсумку себе не виправдовують. Безумовно, цілком реально вивчити певні основи, читаючи статті та форуми. Але для того, щоб домогтися реальних результатів, потрібно багаторічна практика, тому в даному питанні все-таки краще довіритися професіоналу. Seo оптимізація сайту, просування в соціальних мережах, контекстна реклама, он-лайн маркетинг — всі ці сфери мають свої особливості, знати які може тільки фахівець.

SEO просування сайтів (Київ): як вибрати виконавця

Так з чого ж почати, щоб не помилитися у виборі виконавця?

Існує думка, що якщо замовити розкрутку у відомій компанії, то і результат буде блискучий. Але варто пам’ятати, що ціни в даному випадку зазвичай дещо завищені. Посудіть самі, власнику необхідно закладати у вартість послуг такі витрати, як оренда офісу, оплата комунальних послуг, заробітна плата персоналу та інше. Тому за останні кілька років все більше зростає попит на послуги незалежних фахівців, які пропонують чесну ціну, виходячи виключно з обсягу виконаної роботи і кількості витраченого часу. За кордоном така практика вже давно поширена, а ось Україна і Росія тільки починають підхоплювати цю тенденцію в умовах економічної кризи.

Якщо ви перебуваєте в пошуку оптимізатора, який недорого з гарантією просуне Ваш сайт в топ пошукових систем — готові запропонувати свої послуги. В даній сфері ми працюємо далеко не перший рік, і за цей час встигли здійснити близько сотні успішних проектів різної спрямованості. Як показала практика, за фактом клієнтам набагато зручніше співпрацювати в віддаленому режимі. Тобто, абсолютно не важливо, де ви знаходитеся територіально, будь то Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Черкаси, Донецьк, Сімферополь або будь-яке інше місто України. Навіть якщо ви перебуваєте за кордоном, ми також можемо плідно співпрацювати, адже всі поточні питання ефективно вирішуються за допомогою спілкування в режимі «онлайн».

Зі свого боку пропонуємо такі переваги, як:

  • SEO консультації
  • Інформаційний супровід
  • Працюючі методи просування
  • Якісний SEO-контент
  • Демократична цінова політика
  • Дотримання обумовлених термінів
  • Гарантований результат